Scrum Master

Miejsce pracy Warszawa
Region Warszawa
Kod referencyjny DRA/SM/122018
Opis oferty Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wdrażanie i nadzorowanie stosowania zasad podejścia zwinnego w wytwarzaniu oprogramowania w zespołach wytwórczych i w Centralnym Ośrodku Informatyki.
Zakres obowiązków
  • Koordynacja prac zespołu zgodnie z zasadami metodyki Scrum,
  • Współpraca z menedżerami w celu usprawniania procesów i eliminacji strat
  • Budowanie efektywnych zespołów agile'owych skoncentrowanych na dostarczaniu wartości biznesowej,
  • Edukacja i coaching członków zespołów deweloperskich, Product Ownerów i interesariuszy.
Poszukiwane kompetencje
  • Minimum rok doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,
  • Praktyczna dobra znajomość zasad pracy w metodyce Scrum,
  • Znajomość metod skalowania Scruma np. LeSS,
  • Umiejętność skutecznego rozwiązywania problemów,
  • Znajomość technologii informatycznych w stopniu pozwalającym na zrozumienie zespołu i środowiska pracy,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Odpowiedzialność i komunikatywność.
Oferujemy
  • Zatrudnienie na  podstawie umowy o pracę,
  • Elastyczny czas pracy 7-17,
  • Nowoczesne biuro niedaleko Dworca Zachodniego,
  • Udział w zróżnicowanych technicznie projektach,
  • Dostęp do najnowszych technologii,
  • Dobry sprzęt i rynkowe wynagrodzenie,
  • Otwarty zespół ludzi nastawionych na rozwój,
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji dzięki samodzielnie proponowanym szkoleniom,
  • Dodatkowo: m.in. prywatna opieka medyczna, karnet sportowy, wczasy pod gruszą.
Data ostatniej modyfikacji: 26 lutego 2019